אליהו

תגובות בפורום

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #9932

  אליהו
  משתתף

  מאור שבוע טוב,
  אתה שכן מתרגל נשקים שונים האם זה תורם לך בתחום לחימה לא חמושה? אתן לך דוגמאות האם אימון בנונצ'קו תורם לדיוק?
  או אימון במקל ארוך תורם להנה מעמיקה על תנועות האדם?
  או מקל קצר יכול היות כלי עזר לחידוד חושים? וכו'.

 • #9929

  אליהו
  משתתף

  היי מאור,
  ננסה קצת לחדד את הנושא. אני יודע שבקרב מגע יש אימונים נגד נשקים שלומדים איך להתגונן נגד תוקף שאוחז באקדח, סכין,מקל וכו'. האם אצלכם נהוג ללמוד גם איך מפעילים נשקים כאלה?
  האם לדעתך אימון בנשק יכול לשפר את היכולת של המתאמן להבין דברים מעבר לאימון ללא נשק?

 • #9882

  אליהו
  משתתף

  צפיתי בביצועים של אנסטסיה תנועות קליליות ומדיוקות ממש תענוג לעיניים אגב אנסטסיה גרה בעיר רחובות ויצא לי פעם לראות אותה כשהיתה בדרך לאימון כשהיא נושאת חרב מעץ.

 • #9875

  אליהו
  משתתף

  קראתי את השירשור הזה בשלמותו.
  לצורך גילוי נאות היום אני לא עוסק בשיטת דניס השרדות (בעבר הרחוק כן התאמנתי בהישרדות) היום אני עוסק באומנויות הסיניות. נתחיל מזה שלקחת נונצ'קו ברחוב זה בניגוד לחוק וגם לא פרקטי. לגבי השאלה האם ניתן להתגונן בידיים רקות מול סכין התשובה מרכבת. נתחיל מזה שמול סכין עדיף להמנע מקרב ואף לברוח הכי מהר ורחוק שאפשר וזה אני אומר אפילו אם המותקף ברמה גבוהה באומנות לחימה כזו או אחרת (ולא משנה איזה אומנות).
  במידה שחייבים להילחם צריך לזכור שהסכין כמו כל נשק קר אחר זה המשך של היד, כאילו התוקף יש לו יד יותר ארוכה. יש כמובן גם טכניקות איך לפרוק את הסכין או לפגוע לפני שהתוקף דוקר אבל את זה אי אפשר ללמד תוך כדי היתכתבות.
  לגבי דניס השרדות ידוע לי שיש להם מספר חניכים בעבר שהיו להם התקלויות מוצלחות נגד מחבלים ועבריני רחוב.

  אגב גם אומן לחימה מיומן שנאלץ להילחם מול תוקף בידיים ריקות עלול להפגע.

 • #9852

  אליהו
  משתתף

  שלום לכולם, שמי אליהו.

  ראשית כל ברכות על האתר הזה וגם על הפורום, לפי ההתרשות שלי בן הכתבות השונות והן המשתתפים בפורום כולם כותבים ברמה גבוהה ומייצגים בצורה מכובדת את השיטות השונות וכול הכבוד.
  <p dir="ltr">גיל מתקרב ל 50 עוסק באומנויות לחימה שונות מגיל 14 קראטה, קונג פו, קיק בוקסינג, ואף זכיתי להאת מר דניס הנובר בשנת 87 שלימד "הישרדות" בתיכון שלי בראשון לציון. היום מתמחה בטאי צ'י ובקונג פו בסגנון אי צ'ואן. מיותר לציין שאוהב אומנויות לחימה "מושבע</p>

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)