לצפייה: הניצחון של עיליי ברזילי בנוק-אאוט

עיליי ברזילי לוחם MMA ישראלי כרגע גר ומתאמן בארה"ב, עלה ב-2 לדצמבר לקרב בליגת "Combat Night Pro 19" בפלורידה מול כריסטיאן לה מאסטר וניצח בנוק אאוט!

ראיון אחרי הקרב

איך הרגשת שהתנהל הקרב מבחינתך?
עיליי ברזילי: "מרגיש שהיה קרב טוב וכל קרב יש שיפור מאוד גדול, עליתי בקטגוריית משקל גבוהה יותר כי זו ההצעה שקיבלתי אז בחרתי לקחת אותה. בסיבוב הראשון הוא כבר דפק לבריח יד השופט לא ראה את זה אבל זה לא רע כי הרווחתי עוד זמן זירה. לגבי הכושר, הכושר זה הצד החזק שלי אני הרבה פעמים שובר את היריבים מנטלית ולוחץ אותם עד שהם נשברים אני יודע שאם אני מתעייף היריב עוד יותר עייף".

האם אתה מרגיש שאתה צריך לשפר משהו ואיך אתה משפר אותם?

עיליי ברזילי: "היה דברים לשפר כמו בכל קרב אבל חזרתי למכון יומיים אחרי הקרב ונתן לוי ונועד להט מתקנים איתי את הטעויות מהקרב ומכינים אותי כבר לקרב הבא ביחד עם הקבוצה שאני מתאמן בה (סינדיקט)".

מי היריב שלך בקרב הבא ומתי הקרב?

עיליי ברזילי: "הקרב הבא הולך להיות בימים הקרובים נגד יריב אמריקאי מאוד קשוח וחוזר למשקל התחרותי שלי (משקל נוצה) יש לי 9 קילו להוריד בקצת זמן אבל אני אעשה את זה כמו מקצוען. אני בטוח בעצמי שאביא את הניצחון ה 3 ברצף כאן . יש ממני הרבה ציפיות אם זה מהמאמנים מהקבוצה או מהאנשים שעוקבים אחרי, אני לא מתכנן לאכזב את כולם".

בנוסף הוסיף עיליי ברזילי: "אשמח לתת קרדיט גדול למאמן היאבקות שלי כאן איתי גסנוב אלוף ישראל 12 פעמים שעוזר לי המון".

איליה סקברונסקי

איליה סקברונסקי

סגן אלוף עולם ואלוף אירופה לשעבר באיגרוף תאילנדי, מייסד אתר M.A.M ובעלים של רשת מכוני SK GYM

שתף את הכתבה ועזור בקידום הענף בארץ!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הרשמה לניוזלטר של המגזיןעדכונים חמים מענף אומנויות הלחימה - במייל שבועי
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן