יש תאריך לקרב הראשון ב-UFC לנתן לוי

נתן לוי הוא הישראלי השלישי שהולך להילחם בליגת ה-MMA הגדולה ביותר בעולם – UFC, הוא חתם בנובמבר 2020 ועכשיו נקבע לו קרב ל-17 באפריל לאירוע פייט נייט של רוברו וויטיקר נגד פאולו קוסטה.

היריב של נתן לוי

נתן מקבל קרב קשה את היריב אוסטין הוברד, יריד עם מאזן של 12-5.
אלוף מחלקת הלייטוויט באירגון LFA לפני שהגיע ל-UFC. הוברד עם 5 קרבות ב-UFC, עובר יריבים מאוד קשוחים בדרך. מקבל את דאבי ראמוס הקשוח בקרב הראשון שלו באירגון. בהמשך נלחם נגד המתאבק מארק מאדסן שעבר ל-MMA והוא בלתי מנוצח.
מאדסן אמנם ניצח בהחלטה בקרב של שלושה שסיבובים, אך הוברד השיב מלחמה ונתן תצגוה יפה בסיבוב השלישי ואפילו ניצח את הסיבוב לאחר תצוגת סטרייקינג נפלאה שלו.
הוברד סטרייקר מאוד מוכשר, הוא יודע לעבוד בגראונד אנד פאונד והוא הראה את זה מול הלוחם מקס רוסקהוף.
מקס הסכים בהתראה מאוד קצרה לקחת את הקרב מול הוברד. קרב שעורר סערה ברשת כאשר מקס פרש אחרי הסיבוב השני, חרף הבקשות של המאמן שלו להישאר וניסיונות שכנוע להמשיך את הקרב עוד סיבוב.
במשך 2 סיבובים הייתה שליטה אבסולוטית של הוברד.
דו השיח בין המאמן ללוחם פתח את השיח לגבי תפקיד המאמן במצבים כאלה.
דיינה וויט אמנם הגן על הלוחם ואמר שאנשים לא מבינים מה זה דורש להילחם ברמות האלה מבחינה מנטאלית, אך לבסוף שיחרר את הלוחם מה-UFC. הוברד הספיק להפסיד בהכנעה מאז לג'ו סולקי בסיבוב הראשון מתוך חמשת ההפסדים שלו 2 בהכנעה.

מאמין שבעבודת הגרפאלינג הכוללת היאבקות ו-BJJ נתן ימצא את היתרון שלו, בעיקר בלחץ שהוא מפעיל כנגד הגדר. מאחל מפה המון בהצלחה לנתן לוי, אנחנו עוקבים בציפייה.

שתף את הכתבה ועזור בקידום הענף בארץ!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הרשמה לניוזלטר של המגזיןעדכונים חמים מענף אומנויות הלחימה - במייל שבועי
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן