חאביב נורמגומדוב נגד ג'סטין גייצ'י – סיקור וצפייה

ההכנות לקראת הקרב הכי מדובר כרגע בקרב אוהדי הMMA, מעלות הילוך.
ביום שבת באירוע המרכזי שיפתח בשעה 23:00 – שעון ישראל, יפגשו לקרב על תואר האלוף הבלתי מעורער, האלוף הזמני ג'סטין גייצ'י והאלוף המכהן חאביב נורמגומדוב.

האלוף הזמני

היישר מאבו דאבי, מיאס איילנד ואחת מהברקותיו של דיינה וויט.
אז הבעות הרגשות מתחלקות לשתיים, החלק האדיש שלא מתרגש ובטוח שג'סטין גיי'צי ישמש כעוד בובת אימונים של חאביב כמו קודמיו וימרח על הגדר מתחילת הקרב ועד הסוף המיוחל ויש את אלו המאמינים כי כוחו במותניו של גיי'צי להשיב לחימה שחאביב טרם פגש.

ג'סטין גייצ'י מתאבק מגיל 4 בהיאבקות חופשית.
מדובר על מתאבק קולג' של אליפות NCAA Division I, כלומר במחלקה הבכירה של הליגה לקולג'ים והיה "אול אמריקן".
חזרה ל-MMA, ג'סטיין גיי'צי סיפר שאת הקרבות הראושנים שלו ניצח בזכות היאבקות ולא ידע לעמוד ולהילחם כסטרייקר כמו היום. הוא מעיד על עצמו שהוא מתאבק הגנתי הרבה יותר ממה שהוא התקפית ולכן הוא לא משתמש בהיאבקות בקרבות שלו כיום.
היה ניתן לראות בקרב מול אלברז ופורייה שגם אם בדרך מאומצת ויצירתית מצליחים להוריד את גיי'צי לקרקע, הוא קם תוך שניות על הרגליים וממשיך להילחם משם, עוד לא נמצא מי שיקח אותו בטייקדאון ויצליח לקצור פירות מהמאמץ שמתברר לא כל כך יעיל.
גיי'צי עם 9 בונוסים אחרי קרב מתוך 7 קרבות שעשה בUFC, מדובר על לוחם שנותן ביצועים בכל קרב שלו.
כל קרב וכל סיבוב מתחיל בעמידה, שמה היתרון הוא בצד של גיי'צי עם בעיטות שמזכירות יותר דריסה של אכזרית מאשר בעיטה של בן אדם בשר ודם.
איגרופים מהירים ומדוייקים שסיימו את ארבעת היריבים האחרונים שלו.
בקרב הכי קשה שהיה לו עד כה, מול טוני פרגוסון, גייצ'י הכניס 100 מכות משמעותיות רק לראש של טוני, בלי לדבר על שאר המכות לגוף.
לחאביב יהיה מאוד קשה לבחור לעמוד פה עם עוצמה כח ודיוק כמו של גייצ'י וככל שהקרב ימשך בעמידה, הסיכוי לראות את חאביב סופג נזק רציני לראשונה בקריירה יעלה.

האלוף המכהן

עכשיו אנחנו נדבר קצת על החיה הלא מפעונחת הזאת, על הנשר הכי מוזר בטבע, חאביב נורמגומדוב, היכולת הזאת להתעלל ביריב שלך בכזאת דומיננטיות זה משהו שקשה לפגוש בקרבות זירה בין 2 לוחמים מקצועיים, חריג בנוף, לוחם סמבו עילית שמצמיד יריבים לגדר בכל דרך, בכל צורה אפשרית ופשוט חובט בהם עד שהם מגיעים למצב של התשה קיצונית.
זה תמיד נראה שחאביב מחביא בלון חמצן איפה שהוא, יש לו קרדיו שלא נגמר וההצהרה שלו בראיון האחרון נשמעת מאוד אמיתית כאשר אמר שגם אם יצטרך 100 פעמים לנסות ולקחת את גיי'צי לקרקע הוא ינסה ובסוף יצליח.
חאביב לא רק משתמש יכולות ההיאבקות, אלא גם בג'ודו. במידה ויצליח להביא את ג'סטין גיי'צי לגדר, חאביב ירבה להשתמש בג'ודו.
למי שלא יודע – לחאביב יש חגורה שחורה בג'ודו בלי קשר להשיגיו ואימוניו בסמבו, שגם שם משתמשים בהטלות שבאות מהג'ודו.
אם הוא יקח שם את הטייקדאון, השאלה הגדולה תהיה האם גייצ'י יצליח להשתחרר לעמוד על הרגליים וכמה פעמים הוא יצטרך לעשות את זה עד שיהיה מותש.

חאביב נגד גייצ'י לצפייה ישירה לייב

בישראל ניתן לצפות בערוץ 58 – ספורט 5 לייב.
יש אפשרות להזמין חד פעמי את הערוצים רק לאירוע זה.
*ניתן לראות את הקרב לאחר השידור בקבוצת הפייסבוק שלנו – "מועדון אומנויות הלחימה".

לסיכום

חלק אומרים שחאביב משעמם, באופן אישי אני נהנה לראות רמה כזאת גבוהה בזירה, ברמת עניין הוא כוכב גדול ואני מצפה לקרבות שלו מאוד. לגבי ג'סטין גייצ'י לוחם בכושר מעולה והציפייה לראות קרב תחרותי היא זאת מגרה את ההתרגשות לקראת המפגש, הציפייה לראות לוחם עילית כמו חאביב מקבל קרב שיהיה לו קשה, תחרותי וטקטיקה שאולי תצליח להתמודד עם הלוחם עלית.

שתף את הכתבה ועזור בקידום הענף בארץ!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הרשמה לניוזלטר של המגזיןעדכונים חמים מענף אומנויות הלחימה - במייל שבועי
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן